Наша Компанія ТОВ НК-ПРОМ пропонує — круг горячекатаний.

   Круг горячекатаний ДСТУ 2590-88 поширюється як сталевий прокат круглого перетину діаметром (d, мм) від 5 до 270 мм включно. Стандарт допускає виготовлення прокату діаметром більше ніж 270 мм за погодженням із споживачем.

Каталог товару:


    Круглий прокат виробляють: Низьковуглецеві стали: До цієї групи можна віднести стали з вмістом вуглецю до 0,20%. З урахуванням їх механічних властивостей також відомі як м’які стали. На низьковуглецевих сталі припадає найбільший обсяг світового виробництва сталі. Зокрема, до класу сталей з низьким вмістом вуглецю відносяться листовий прокат і використовуються в будівництві сталева арматура і профілі. Через низький вміст вуглецю низьковуглецевих сталі не можна достатньою чином загартувати в масі шляхом теплової обробки. Проте, їх поверхні можуть бути загартовані шляхом цементації, азотування тощо процесів затвердіння поверхні.


   Сфери застосування і властивості: Чи можуть використовуватися у виробництві болтів, гайок, гартованих деталей машин, в будівельному секторі. Можуть бути загартовані допомогою процесів затвердіння поверхні.

   Середньовуглецеві стали :: Стали цієї групи містять 0,20-0,60% вуглецю. Залежно від вмісту вуглецю мають помірними механічними властивостями. Найважливіша особливість сталей цієї групи – вони можуть бути в достатній мірі загартовані допомогою термічної обробки. З цієї точки зору сфери застосування сталей із середнім вмістом вуглецю мають свої особливості. Зокрема, вони є кращими для машинобудівного сектора. Вони мають більш низьку в порівнянні з низьковуглецевими сталями оброблюваністю і здатністю приймати форму. Сталь цієї групи також мають більш низьку в порівнянні з низьковуглецевими сталями свариваемостью. Через неконтрольованих теплових ефектів, що виникають в процесі зварювання, структурний перетворення стали також є неконтрольованим. Отже, це може привести до дефектів матеріалу. З цієї причини при зварюванні сталей із середнім вмістом вуглецю, зокрема, містять легуючі елементи, потрібно проявляти особливу увагу.

 

   Сфери застосування і властивості: Використовуються для виробництва машин, болтів, гайок, осей, суднових валів, карданних валів, шестерень, трансмісійних валів, шліцьових валів, вантажних гаків, важелів, рейок, кирок, лопат і т.п. інструментів. Підходять для загартування за допомогою термічної обробки.

 

   Високовуглецеві стали: Стали, що містять більш 0,60% вуглецю. У своєму звичайному стані високоміцні сталі з малою пластичністю. Завдяки загартуванню шляхом термічної обробки набувають високу твердість. З цієї точки зору мають зносостійкість і ріжучими властивостями. Вони мають більш низьку в порівнянні з низьковуглецевими і середньовуглецевих сталями оброблюваністю і здатністю приймати форму.Зварюваність також низька, можуть зварюватись з використанням більш специфічних технік. Стали цієї групи використовуються при виробництві ріжучих інструментів. Максимальний вміст вуглецю в складі високовуглецевої сталі відповідно до діаграми фазового рівноваги залізо-вуглець може доходити до 2%, але на практиці це значення обмежується 1,2-1,4%. Зокрема, стали з високим вмістом вуглецю в порівнянні з високовуглецевими і середньовуглецевих сталями легше загартовуються і мають велику твердість одержуваної мартенситной структури.Сфери застосування і властивості: Використовуються для виробництва валів, болтів, гайок, спіральних і листових ресор, ножиць, простих ріжучих інструментів, степлеров, шестерень, бульдозерних відвалів, деталей машин високої міцності, ріфлуаров, Скобелєв, пив для валки дерев і інших подібних інструментів. Підходять для загартування за допомогою термічної обробки.