Шестигранник калібрований виготовляють з гарячекатаного кола або шестикутника шляхом холодної витяжки.

В результаті витяжки відбувається зміна геометричних і механічних параметрів матеріалу, зменшення поперечних розмірів (напр., Діаметра) і збільшення довжини без зміни обсягу (обробка без втрат). В результаті пластичної деформації в волоку відбувається також зміцнення матеріалу – підвищення міцності і зниження пластичних характеристик

Кінці прутків:

  • обрізаються ножицями,
  • з одного або двох сторін обрізаються на пиляльному верстаті,
  • кантуватися і планові торцеві поверхні.

Прутки з поперечним перерізом від 8 мм до 80 мм можуть мати кантуватися кінці і планову торцеву поверхню. Розмір кромки ~ 2/45 ° .c) Прутки з автоматної сталі з перетином більше 10 мм стандартно мають кантуватися кінці. Кольорова марікровка решт вимагає узгодження.c) другие фаски по согласованию

Прямолінійність

Прутки виготовляються випрямлені, значення відхилення від прямолінійності: не більше 1.0 мм / м. Виконання з більш високою прямолінійністю вимагає узгодження.

Антикорозійна обробка

На завершальному етапі обробки на поверхню очищених і обшліфувати тягнених прутків наносяться спеціальні антикорозійні масла. Для обробки застосовуються продукти, що забезпечують можливість довготривалого складування прутків в стандартних складських умовах. Застосовувані антикорозійні засоби не призначені для зберігання прутків під навісом без стін і на відкритих майданчиках.

УПАКОВКА – МАСА ЗВ’ЯЗКИ

Шестигранники упаковуються в зв’язки вагою від 1000 до 2000 кг і зв’язуються сталевою стрічкою в декількох місцях по довжині зв’язки. Шліфовані прутки можуть бути упаковані спеціальним способом – обгорнуті в крепова папір, кожен окремо або в зв’язках, захищених картонними тубами або упаковані в дерев’яні ящики. Спеціальні способи упаковки вимагають узгодження.